Cazcabel Honey 0,7l 34%

Představujeme Vám Cazcabel Honey 0,7l 34%, medový likér z řady Cazcabel, jak už sám název vypovídá. Jedná se o vynikající mexický destilát, který je vyroben ze základu jejich Blanco Tequily a medu, součástí je také bezpochyby modrá agáve, která zraje 8 měsíců v dubových sudech. Díky přidanému medu od místních včel tequila nabízí jemnou a sladkou chuť a jedinečnou vůni.

Koupit Cazcabel Honey 0,7l 34%

Aroma Cazcabel Honey je jemné, sladké a kořeněné, s tóny čerstvého medu, agáve a lehkých bylinek. Chuť je příjemná a hladká, s příjemnou sladkostí po medu a vyvážená lehkou hořkostí z agáve. Je také cítit velká kouřivost, a to z dubových sudů, ve kterých zraje.

Tato tequila je navržena tak, abyste si ji mohli vychutnávat jak čistou, tak v různých koktejlech. A máme tu pro Vás tip, pro osvěžující letní nápoj smíchejte Cazcabel Honey s pomerančovým džusem, brusinkovým džusem a limetkovou šťávou. Tato kombinace vytváří jasnou kyselou chuť se sladkými tóny medu.

Tequila Cazcabel Honey 0,7l 34% je vysoce kvalitní tequila, která se hodí pro každou příležitost. Jednoduše skvělý doplněk do každého baru.

Přesvědčte se sami!

Výrobce / značka: Cazcabel
Země: Mexiko
Obsah alkoholu %: 34
Objem: 0.7 l