Flor de Caña 130th Anniversary 20y 0,7l 45%

Flor de Caña 130th Anniversary 20y je prémiový rum páté generace, přirozeně zrající bez cukru, přísad nebo umělých přísad a je destilován obnovitelnou energií. Tento rum se prodává ve více než 40 zemích a byl jmenován Mezinárodní soutěží vín a lihovin v Londýně nejlepším rumem roku 2017.
Za tím vším stojí Alfredo Francisco Pellas Canessa, který v roce 1875 cestoval z italského města Janov do amerického státu Nikaragua. Opustil svou rodinu a založil paroplavební trasu, která přepravovala cestující a zboží z východního pobřeží na západní pobřeží USA během kalifornské zlaté horečky. S blížící se železnicí, která vedla od pobřeží k pobřeží a výstavbou Panamského průplavu se začal věnovat destilaci a za pár let, konkrétně v roce 1890 založil palírnu Flor de Caña na úpatí sopky San Cristóbal.

Koupit Flor de Caña 130th Anniversary 20y 0,7l 45%

Palírna Flor de Caña nedávno oslavila své 130. výročí. Tato limitovaná edice prémiového rumu byla vytvořena známým master blenderem jako oslava pěti generací, které vložily svou vášeň do výroby těch nejlepších rumů. Zraje přirozeně v sudech po bourbonu bez cukru a přísad, je to směs rodinných rezervních rumů s 90% alkoholu. Na etiketě je podepsán již zmiňovaný master blender Tomas Cano, tuto krásnou lahev navíc zdobí zajímavý detail a tím je sopečná zátka. Celá lahev je pak vsazena do velmi pěkného dárkového boxu.

Flor de Caña 130th Anniversary 20y nese vůni muškátového oříšku, nového koření, lískových oříšků a karamelu. Chuť je plná tónů hořké čokolády, karamelu, pečených ořechů a koření, které vrcholí dlouhým závěrem, kde je cítit dub, vanilka a ořechy.

Získejte láhev tohoto prémiového rumu ještě dnes!

Výrobce / značka: Flor de Caña
Země lahvování: Nicaragua
Země: Nikaragua
Destilerie: Compañía Licorera de Nicaragua
Způsob destilace: Column still
Obsah alkoholu %: 45
Styl zrání: Tropické
Typ: Melasa
Barva: Tmavě jantarová
Styl: Dark, Aged
Doba zrání: 20 let
Objem: 0.7 l
Chuť: Karamel, Čokoláda, Vanilka, Koření, Dub
Aroma: Koření, Pepř, Muškátový oříšek, Ořechy