Don Ramón Extra Añejo Swarovski 0,75l 40% GB L.E.

Don Ramón Extra Añejo Swarovski 0,75l 40% GB L.E. je tequila, která se vyšplhala na vrchol luxusu a výjimečnosti. Tento exkluzivní alkoholický nápoj, třetí v řadě Don Ramón, vyniká nejen svým lahodným obsahem, ale také díky svému nádhernému designu, který zdobí opět krystaly Swarovski. Tato tequila spojuje prvotřídní kvalitu s estetickým dojmem a přináší tak nezapomenutelný zážitek.

Koupit Don Ramón Extra Añejo Swarovski 0,75l 40% GB L.E.

Pochází jak jinak, než z mexické vrchoviny Jalisco, což je tradiční kolébka tequily. Výroba této tequily začíná sklizní modré agáve, která je následně pečlivě vařena a fermentována, přičemž se využívají tradiční postupy, které se dědí z generace na generaci. Po fermentaci následuje destilace, která probíhá dvakrát a to ve speciálních destilačních zařízeních z mědi. Klíčovým rozdílem oproti předchozím dvěma variantám Don Ramón je doba zrání v dřevěných sudech. Don Ramón Extra Añejo Swarovski zraje minimálně tři roky, což přispívá k jeho výjimečné chuti a komplexitě.

Tato tequila se vyznačuje bohatým a složitým aroma, ve kterém najdete tóny dubu, sušených plodů a ořechů, které se nádherně harmonizují. Její chuť je plná a intenzivní, ucítíte bobule, třešně, dřevo a koření, konkrétně pepř. Závěr je krásně dlouhý, hřejivý a nese dřevité nuance, které podtrhují její výjimečnost.

Celkově lze říci, že Don Ramón Extra Añejo Swarovski 0,75l 40% GB L.E. je tequila, která v sobě spojuje exkluzivitu s vynikající kvalitou. Je třetím pokladem v sérii Don Ramón, který nabízí zcela odlišný zážitek, a její komplexní chuť a nádherný design ji činí nesmírně atraktivní pro ty, kteří ve své sbírce hledají něco výjimečného.

Jedná se o limitovanou edici, pouhých 5000 lahví.

Výrobce / značka: Don Ramon
Země: Mexiko
Obsah alkoholu %: 40
Objem: 0.75 l
Limitovaná edice: Ano