Don Ramón Añejo Swarovski 0,75l 40% GB L.E.

A máme tu další ze série Don Ramón, tentokrát Don Ramón Añejo Swarovski 0,75l 40% GB L.E. Jedná se o jedinečnou a prestižní tequilu, která zaujme svým luxusním charakterem i výbornou chutí. Tento alkoholický nápoj v sobě spojuje prvotřídní kvalitu a elegantní design, který zdobí světoznámé Swarovski krystaly.

Koupit Don Ramón Añejo Swarovski 0,75l 40% GB L.E.

Tato exkluzivní tequila má také svůj původ v Mexiku, konkrétně v regionu Jalisco, který je známý jako kolébka tequily. Don Ramón Añejo Swarovski je vyroben z 100% modré agáve, což je surovina, která je pečlivě pěstována a poté zpracována s láskou a tradicí. Výrobní proces začíná sklizní agávových rostlin, které jsou následně vařeny a fermentovány. Po této fázi následuje opět dvojitá destilace a zrání v dřevěných dubových sudech, po dobu 12 měsíců, což přispívá k její jemné, ale přesto výrazné chuti.

Její vůně je opravdu přitažlivá a lákavá, což naznačuje, jak jedinečný zážitek vás čeká. Najdete zde tedy tóny hřebíčku, skořice a kmínu. Chuť této tequily je plná sušeného ovoce, pečené agáve a jemných kořeněných akcentů. Závěr je dlouhý a hřejivý, s jemnými dřevitými nuancemi, které dodávají tequile jedinečný charakter.

Tuto tequilu můžete podávat s patřičným respektem a stylem. Je ideální pro degustaci, abyste si mohli plně vychutnat její složitý a bohatý chuťový profil. Don Ramón Añejo Swarovski je také skvělým dárkem pro ty, kteří ocení spojení vynikající kvality s exkluzivním designem. Je to nápoj, který přinese do vašich speciálních okamžiků nádech luxusu a elegance.

Výrobce / značka: Don Ramon
Země: Mexiko
Obsah alkoholu %: 40
Objem: 0.75 l
Limitovaná edice: Ano