Don Ramón Blanco Swarovski 0,75l 40% GB L.E.

Don Ramón Blanco Swarovski 0,75l 40% GB L.E. je bezpochyby výjimečným alkoholickým nápojem, který zaujme nejen svým exkluzivním obsahem, ale i nádherným designem láhve, kterým zdobí světově známé Swarovski krystaly. Tato tequila je jednou z těch, které se pyšní nejen vynikající kvalitou, ale také výjimečnou prezentací. V této limitované edici bylo vyrobeno pouze 10 000 kusů lahví, ulovte tedy tu svou lahev co nejdříve!

Koupit Don Ramón Blanco Swarovski 0,75l 40% GB L.E.

Nápoj pochází ze slunného Mexika, což je země, známá svou dlouhou tradicí výroby právě tequily. Tento konkrétní exemplář je vyroben z 100% modré agáve, která se pěstuje v oblasti Jalisco. Výroba začíná sklizní agávových rostlin, které jsou poté pečlivě vařeny a fermentovány. Následně dochází k destilaci, která probíhá ve zvláštních destilačních aparátech z mědi. Destilace probíhá celkem dvakrát. Důležitým faktorem pro kvalitu Don Ramón Blanco Swarovski je také to, že po destilaci se nápoj ukládá do dřevěných sudů po bourbonu, kde získává svou jemnou a bohatou chuť.

A víte jaké má aroma? Najdete zde tóny zralých citrusů, agávového medu a lehký nádech bylin. Její aroma je takové, že vás ihned přenese do slunečného Mexika. Chuť je rovněž impozantní – plná a vyvážená. Cítíte zde znovu ty samé citrónové a medové tóny, doplněné o jemné kořeněné nuance. Závěr je dlouhý a hřejivý, s mírně pikantním nádechem, který vás přesvědčí o kvalitě tohoto nápoje.

Tuto tequilu můžete podávat při různých příležitostech. Je výbornou volbou pro příležitostné pití a skloubí se s mnoha různými pokrmy. Je také skvělým dárkem, balení totiž obsahuje i náušnice a řetízek s přívěskem právě z kamenů Swarovski. 

Pokud hledáte tequilu, která vám přinese autentický zážitek z Mexika, nemůžete si tuto lahůdku nechat ujít.

Výrobce / značka: Don Ramon
Země: Mexiko
Obsah alkoholu %: 40
Objem: 0.75 l
Limitovaná edice: Ano