Becherovka 0,7l 38%

Becherovka je jedinečná, tradiční tuzemská lihovina s osobitým příběhem. Oblíbená je už od roku 1807, kdy byla poprvé vyrobena v Karlových Varech. Její výrobcem byl lékař Dr. Josef Becher, který svou unikátní specialitu začal vyrábět z léčivých bylinek a speciálního koření. Becherovka 0,7 l 38% je k nerozeznání od originálního nápoje z 19. století.

Koupit Becherovka 0,7l 38%

Zlatá barva, charakteristické aroma a příjemná trpkost jsou i po více než 200 letech stejné. Becherovka je úžasně univerzální, může se pít samostatně, nebo jako přísada do koktejlů. Zkombinovat ji můžete s kolou, limonádou, ovocnými šťávami nebo také s pivem, nejčastěji je ale kombinace s tonikem, tím vzniká tzv. “Beton”.

Jedná se o čistý přírodní bylinný likér, a tak v něm nenajdete žádné chemické konzervanty ani barviva. Vyrábí se z karlovarské vody, toho nejjemnějšího, velmi kvalitního rumu, cukru a kombinace více než 20 bylin, které jsou přísně střeženy.

Je to báječná volba pro každou příležitost. Nejen, že díky této lihovině dokonale vynikne klasická česká kuchyně, ale také se bude skvěle hodit k italským, americkým nebo mexickým pokrmům.

Ať už je to večer s přáteli, firemní večírek nebo rodinná sešlost, Becherovka 0,7 l 38% je skvělá volba pro všechny.

Přejeme příjemný nákup!

Výrobce / značka: Jan Becher
Země: Česká republika
Obsah alkoholu %: 38
Objem: 0.7 l