Brothers Bond Cask Strength 0,75l 57,9% L.E.

Americká whiskey je dnes jednou z nejoblíbenějších lihovin na světě a Brothers Bond Cask Strength 0,75l 57,9% L.E. je ukázkovým příkladem proč. Jedná se o čtyřzrnný vysoce žitný bourbon s rmutem 65 % kukuřice, 22 % žita, pšenice a ječmen tvoří zbytek. Stejně pečlivě se vybíraly také sudy, ve kterých tato whiskey zraje. Výsledkem je bohatá, silná a chutná lihovina.

Koupit Brothers Bond Cask Strength 0,75l 57,9% L.E.

Vůně Brothers Bond Cask Strength je nezaměnitelná. Má tóny dubu, karamelu, vanilky a sušeného ovoce, které se spojují a vytvářejí jedinečnou a přitažlivou vůni. Na patře je hladká, ale odvážná. Má sladkou, hladkou chuť, která je plná tónů sušeného ovoce, kůže, dubu a koření. Tato whiskey má intenzivní závěr s nádechem kouře, který přetrvává na jazyku.

Je to perfektní whiskey pro ty, kteří mají rádi intenzivní a aromatické destiláty. Nejlépe si ji nejlépe vychutnáte čistou, protože chutě této whiskey při podávání tímto způsobem opravdu září. Samozřejmě ji lze také použít k vytvoření lahodných koktejlů, jako je Old-Fashioned nebo Manhattan.

Celkově je Brothers Bond Cask Strength 0,75l 57,9% L.E. vynikajícím příkladem americké whiskey v té nejlepší kvalitě. Díky své intenzivní a aromatické vůni a chuti tato whiskey jistě potěší i ty nejnáročnější znalce. Pokud hledáte opravdu výjimečný nápoj, Brothers Bond Cask Strength 0,75l 57,9% L.E. je výbornou volbou.

Výrobce / značka: Brother’s Bond
Země: USA
Obsah alkoholu %: 57,9
Barva: Tmavě jantarová
Objem: 0.75 l
Limitovaná edice: Ano