Medovina Zlatá 0,5l 18%

Medovina Zlatá 0,5l 18% je nápojem, který si získal srdce po celém světě díky svému unikátnímu chuťovému zážitku a bohaté historii. Právě medovina má své kořeny v dávné historii, a její výroba se datuje až do dob starověkých civilizací. Tento nápoj má silné historické spojení s mýty a tradičními slavnostmi různých kultur. Vzniká kombinací kvalitního medu a vody, které prochází kvašením a fermentací, aby vytvořily vyvážený nápoj s bohatou chutí a sladkým nádechem. Moderní verze Medoviny Zlaté 0,5l 18% je výsledkem precizního výrobního procesu, který ctí ducha původního receptu, ale přináší také moderní vylepšení.

Koupit Medovina Zlatá 0,5l 18%

Věděli jste, že i přes to, že je slovo medovina složené ze slov med a víno, tak se medovina vyrábí právě z medu a vody? Spojení medové víno je pro tento nápoj používaný hlavně proto, že výroba medoviny je výrobě vina velice podobná.

Tato medovina okouzluje smysly zejména svým bohatým aromatem medu a vanilky. Vůně je sladká a příjemná, což zaručuje příjemný zážitek pro vaše chuťové buňky. Chuť Medoviny Zlaté 0,5l 18% je dokonale vyvážená, kombinující sladkost medu s jemnými vanilkovými tóny. Na jazyku ucítíte hřejivý závěr, který vás naplní vědomím, že se jedná o alkoholický nápoj.

Medovina Zlatá 0,5l 18% je vynikajícím nápojem, který vás přenese do historie a okouzlí svým bohatým aromatem a chutí. Doporučujeme ji podávat v chlazené podobě, aby se zvýraznily její úžasné chutě a vůně. Tato medovina je nejen nápojem, ale také zážitkem, který oceníte v kruhu přátel a rodiny, a který vás provede kombinací starobylé tradice a moderního gastronomického pojetí.

Milovníci medoviny, objednávejte nyní!

Výrobce / značka: Křivoklátské včelařství
Země: Česká republika
Obsah alkoholu %: 18
Barva: Zlatá
Objem: 0.5 l
Aroma: Vanilka, Med
Chuť: Med, Vanilka