Vican Pálava Edice Karel Roden Výběr z hroznů 2021 0,75l 12%

Představujeme Vám novinku s názvem Vican Pálava Edice Karel Roden Výběr z hroznů 2021 0,75l 12%. Jedná se o jedno z nejlepších vín, které na území České republiky najdete. Toto víno bylo vyrobeno z Pálavy, odrůdy révy vinné, která je typická pro jižní Moravu, kde se ji velice daří. Zajímavostí je fakt, že v době zrání hroznů je výrazný rozdíl mezi dnem a nocí. Ve dne se totiž v hroznech koncentruje cukr, přes noc naopak kyseliny a aromatické látky.

Koupit Vican Pálava Edice Karel Roden Výběr z hroznů 2021 0,75l 12%

Ve vinném sklepě toto víno zrálo od začátku roku 2021, aby dosáhlo nejlepšího chuťového profilu. Víno Vican Pálava Edice Karel Roden Výběr z hroznů je nádhernou směsí tmavých a světlých tónů. Obsahuje krásnou kombinaci červených a fialových odstínů, které se pohupují na pozadí bohatých zlatých tónů.

Barva vína je krásně zlatožlutá, Vůně je směsí ovocných tónů, kombinací sladkého ovoce, květinových lístků a medu. Chuť je příjemně plná a pitelná, víno obsahuje sladkou ovocnou chuť meruněk a hroznů s náznaky kyselosti.

Jedná se o velmi výjimečné víno, které byste neměli minout. Je to víno, které je velmi pitelné a které můžete využít pro příležitosti jako jsou svatby, narozeniny nebo jiné slavnostní příležitosti. S koncentrovanou ovocnou chutí a bohatým aroma, je tak víno skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí oslavit něco speciálního.

Výrobce / značka: VICAN rodinné vinařství Mikulov
Země: Česká republika
Kraj: Morava, Mikulovsko
Obsah alkoholu %: 12
Rok výroby: 2021
Objem: 0.75 l
Kategorie: Bílá vína
Druh vína: Polosladké
Odrůda vína: Pálava
Barva vína: Bílá
Přívlastek: Výběr z hroznů
Doporučená teplota podávání: 10 – 12 °C
Archivace: 0-3 roky
Zbytkový cukr: 31 g/l
Kyselina: 7,8 g/l