Absolut Blue 1l 40%

Tato vodka je jedním z nejprodávanějších alkoholických nápojů na celém světě. Absolut Blue 1l 40% se vyrábí od roku 1879, kdy ji Švéd Lars Olsen Smith stvořil za pomoci kontinuální destilace pšeničného sladu s využitím vody z vlastní studny. Po destilaci prochází čtyřfázovým filtračním procesem, který ji zajišťuje renomé jednoho z vůbec nejčistších destilátů na světě.

Koupit Absolut Blue 1l 40%

Vodka Absolut Blue 1l 40% se vyznačuje svou chutí, která je bohatá, plná a komplexní, přesto hladká a jemná s výrazným charakterem zrna, následovaná nádechem sušeného ovoce.
Existuje mnoho způsobů, jak si tuto vodku vychutnat, může se pít čistá nebo ji můžete přidat do koktejlů, jako je Martini nebo koktejl White Russian, je to zcela na Vás. Vodka Absolut Blue se také často používá v kuchyni, příkladem je švédská kuřecí polévka.

Receptura Absolut Blue 1l 40% je stará více než 30 let a design láhve je založen na lékové baňce z 18. století. Každá lahev je vyrobena a lahvována u jednoho zdroje, konkrétně v malém městečku Åhus v jižním Švédsku.

Vodka Absolut Blue 1l 40% je absolutně kvalitní vodka s příjemnou chutí.

Určitě stojí za vyzkoušení!

Výrobce / značka: Absolut
Země: Švédsko
Obsah alkoholu %: 40
Objem: 1 l