Finlandia vodka 1l 40%

Finlandia Vodka je velmi oblíbená v mnoha zemích po celém světě, včetně České republiky. Je vyrobena z přírodních ingrediencí, včetně čisté pramenité vody. Voda používaná k výrobě vodky je filtrována přes přirozeně vytvořené morény, které vznikly před desítkami tisíc let, během doby ledové. Tato přírodní ledovcová voda je tak čistá, že nevyžaduje další úpravu. Jakýkoli pokus o další umělé filtrování by pouze poškodil jeho čistotu.

Koupit Finlandia vodka 1l 40%

Finlandia Vodka je vyráběna společností Altia, která je součástí skupiny Finnish Distillers. Tuto značku vlastní a distribuuje koncern Brown – Forman, který je rovněž majitelem značky Jack Daniel´s a Southern Comfort, díky tomu je tato vodka na celém světě běžně dostupná. Na trh přišla v roce 1970 a patří k jedné z nejdéle produkujícím destilačním společnostem ve Finsku.

Tato vodka má čirou barvu. Vůně je svěží s náznaky limetky a citrusů, je zde také výraznější tón ječmene, ten finské vodky používají jako základ. Chuť je elegantní s tóny lískových oříšků. V závěru je cítit koření, přesto si ale zanechává svou výjimečnou jemnost.

Kromě toho, že je Finlandia Vodka dobře známá a oblíbená po celém světě, nese tato značka daleko více než jen skvělou chuť vodky. Tato vodka je oblíbená pro svůj exkluzivní, ručně vyrobený design, tvar lahve ve Vás má evokovat led, což vytváří velmi lákavý dojem.

Ochutnali jste již tuto vodku?

Výrobce / značka: Finlandia
Země: Finsko
Obsah alkoholu %: 40
Typ: Ječmen
Objem: 1 l