Basil Hayden’s Points of Interest 0,75l 40%

Jsme zde s novinou, americká whiskey s názvem Basil Hayden’s Points of Interest, která se vyznačuje bohatou vůní a chutí. Pečlivě zrála osm let v nových, vypálených dubových sudech pro výjimečnou kvalitu a destilována je v srdci bourbonské země, kde jinde než v Clermontu v Kentucky.

Koupit Basil Hayden’s Points of Interest 0,75l 40%

První doušek této whiskey se rozlije po jazyku s krémovou texturou a teplým, jemným vanilkovým aroma. Karamelové tóny, ovocné podtóny a dubové chutě se začínají rozvíjet, s náznaky pepře a koření v pozadí. Závěr je hladký a teplý a zanechává přetrvávající chuť, která je sladká i kořeněná.

Tento nápoj Vám přinese bohatý a příjemný zážitek. Vychutnejte si ji s ledem, může být také základním kamenem pro popíjení staromódních, manhattanských nebo jiných koktejlů na bázi whisky.

Whiskey Basil Hayden’s Points of Interest je k dispozici v lahvi o objemu 0,75l se 40% ABV. Díky svému jedinečnému chuťovému profilu a kvalitní výrobě je tato whiskey nutností pro všechny milovníky lihovin. Dejte si sklenku whiskey Basil Hayden’s Points of Interest a vychutnejte si komplexnost a vyváženost její jedinečné chuti.

Výrobce / značka: Basil Hayden
Země: USA
Kraj: Kentucky
Obsah alkoholu %: 40
Barva: Jantarová
Objem: 0.75 l
Chuť: Sušené ovoce, Černý pepř, Hnědý cukr
Aroma: Karamel, Vanilka, Sušené ovoce