ZD Němčičky Hibernal Moravské zemské víno 0,75l 12,5%

Ochutnejte víno Němčičky Hibernal Moravské zemské víno 0,75L 12,5%, jsme si jisti, že Vám bude chutnat. Hibernal je jedním ze skrytých klenotů vinařského světa. Toto lehké a jemné víno je vyrobeno z hroznů, které vznikly křížením odrůd Ryzlink rýnský a Siebel. Pojďme se dozvědět něco více.

Koupit ZD Němčičky Hibernal Moravské zemské víno 0,75l 12,5%

Jedná se o polosladké bílé víno s lehkou a jemnou vůní. Dobře zde vyniká jemná ovocná chuť a výrazné aroma angreštu, grapefruitu a černého rybízu. Chuť je docela příjemná a má střední závěr. Jak se víno otevírá, rozvíjí se tak komplexnější chutě.

Pokud jde o párování jídel, je toto víno velmi univerzální a hodí se k nejrůznějším pokrmům. Výborně se hodí k drůbeži, vepřovému masu a rybám, stejně jako salátům a lehkým těstovinám. Můžete si jej vychutnat také jako aperitiv nebo si jej vychutnat samotný.

Celkově jsou Němčičky Hibernal Moravské zemské víno 0,75L 12,5% zajímavým a jedinečným nápojem, které určitě potěší. Lehké a jemné vlastnosti z něj dělají ideální volbu pro ty, kteří hledají něco trochu jiného. Podávejte jej v teplotě od 8 do 10 °C, tím si zajistíte ten nejlepší prožitek z tohoto vína.

Na zdraví!

Výrobce / značka: Vinařství ZD Němčičky
Země: Česká republika
Kraj: Morava, Velkopavlovicko
Obsah alkoholu %: 12,5
Objem: 0.75 l
Druh vína: Polosladké
Odrůda vína: Hibernal
Barva vína: Bílá
Přívlastek: Moravské zemské víno
Doporučená teplota podávání: 8 – 10 °C
Archivace: 0-3 roky
Zbytkový cukr: 22,6 g/l
Kyselina: 6,8 g/l