Courvoisier VS 0,7l 40%

Courvoisier VS je koňak, který vyrábí Distillerie Courvoisier od roku 1809. Jedná se o směs eaux-de-vie z nejlepších vinařských oblastí Fins Bois a Petit Champagne ve Francii. Tento koňak zraje v dubových sudech po dobu 3 až 7 let a má vynikající kvalitu. Courvoisier VS 0,7l 40% má komplexní chuťový profil s tóny zralého ovoce, koření a citrusů. Má hlubokou, zlatavou barvu a hladkou texturu. Ve vůni má aroma zralých jablek, mandlí a nádech skořice. Na patře má sametovou texturu s příchutí sušeného ovoce, medu a pečeného dubu. Závěr je dlouhý a hladký s nádechem koření.

Koupit Courvoisier VS 0,7l 40%

Podle legendy si císař Napoleon vybral Courvoisier jako svůj preferovaný koňak, což je důvod, proč je také známý jako „Napoleon Cognac“.

Courvoisier Very Special je skvělou volbou pro klidné popíjení s přáteli. Používá se také v mnoha koktejlech, včetně lahodného Midnight in Paris. Stačí dát do sklenice trochu ledu, poté nalít Courvoisier VS 0,7l 40%, sklenici doplnit zázvorovou limonádou a máte hotovo. Pro ještě lepší chuť můžete drink doplnit například plátkem čerstvého pomeranče.

Courvoisier VS je vynikající koňak, který se hodí pro každou příležitost. Ať už si užíváte večer s přáteli nebo prostě jen hledáte luxusní doušek. Doporučujeme podávat při pokojové teplotě.

Tak na zdraví!

Výrobce / značka: Courvoisier
Země: Francie
Kraj: Fine Champagne
Obsah alkoholu %: 40
Classification / Druh: VS
Objem: 0.7 l