Frisco Brusinka 0,33l 4,5%

Frisco je oblíbený a stále populární český ležák, který mnozí z nás známe již od svého mládí. Na trh přišlo v roce 1992, od té doby působí nejen na českém trhu ale také v zahraničí. Frisco je neoddělitelnou součástí snad každé oslavy s přáteli, ne nadarmo se také nazývá „nesmrtelnou klasikou“. Co je na něm ale tak unikátního? Především jeho příjemná, lehce ovocná chuť a jemný závěr. Díky svému obsahu 4,5% alkoholu je tak ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí vychutnat skvělou a osvěžující chuť.

Vyberte si příchuť Frisca podle sebe

Na trhu se nyní prodávají nejrůznější příchutě tohoto cideru. Mezi nejznámější patří právě Brusinka, ale také Lesní ovoce, Strawberry Daiquiri nebo Ananas a lemongrass. Zajímavější příchutě jsou však Spritz, Mojito nebo Bellini. Všechny tyto verze Frisca, které umožňují fanouškům piva ochutnat něco nového a zajímavého, najdete na výše uvedeném odkazu.

Tento perlivý alkoholický cider, který je oblíbený spíše mezi ženami. Ať už ale upřednostňujete klasiku, nebo se chcete vypravit na dobrodružství s novou příchutí, Frisco 0,33l 4,5% je prostě klasika, která by měla být součástí každého večírku.

Výrobce / značka: Frisco Cider
Země: Česká republika
Obsah alkoholu %: 4,5
Objem: 0.33 l
Typ cideru: ochucený