Hell Or High Water Rezerva Orange & Honey 0,7l 40%

Pokud hledáte exotický a jedinečný rumový zážitek, zvažte Hell Or High Water Rezerva Orange & Honey 0,7L 40%. Tento neobvyklý nápoj je vyroben ze směsi karibských a amerických rumů, španělských pomerančů a medu. Výsledkem je sladký citrusový destilát, který jistě potěší i ty nejnáročnější rumové znalce.

Koupit Hell Or High Water Rezerva Orange & Honey 0,7l 40%

Rum zraje v sudech z amerického bílého dubu, dříve používaných pro bourbon. Pomeranče a med dodávají chuti jas a rovnováhu, tím vytvářejí komplexní a robustní rum. Při popíjení Hell Or High Water Rezerva Orange & Honey 0,7L 40% ucítíte na patře hladké a krémové tělo, které ustupuje sladkému a pikantnímu závěru. Sladkost medu přetrvává a je dokonale vyvážena kyselostí pomerančů k podkladovým tónům spáleného dubu, pražených ořechů a čerstvé cukrové třtiny.

Tento rum je ideální pro popíjení jako čistý s ledem, nebo ho můžete použít k vytvoření lahodných a kreativních koktejlů. Při použití v koktejlech se rum dokonale hodí k ovocným šťávám nebo řadě jiných destilátů. Zkuste tento rum nahradit svou oblíbenou lihovinou ve svém příštím míchaném drinku.

Hell Or High Water Rezerva Orange & Honey 0,7L 40% je opravdu speciální rum. Jeho komplexnost a vyváženost chutí z něj činí fantastickou volbu pro každého milovníka rumu. Určitě jej vyzkoušejte, nebudete zklamáni.

Výrobce / značka: Hell or High Water
Země: Barbados, Dominikánská republika, Trinidad
Země lahvování: Holandsko
Obsah alkoholu %: 40
Zrání / typ sudu: Ex-bourbon
Objem: 0.7 l
Aroma: Citrusy, Med, Pomeranč