Božkov Republica Solera 0,7l 38%

Představujeme Vám novinu značky Božkov, jedná se o výrazný rum z České republiky zvaný Božkov Republica Solera 0,7l 38%. Stejně jako první republika v sobě tato lahev skrývá noblesu, eleganci, poctivost a hrdost na řemeslný um. Tento třtinový rum původem z Dominikánské republiky zraje tradiční metodou zvanou solera, jak napovídá samotný název. Ta spočívá ve vrstvení sudů na sebe, kdy ve spodní části jsou rumy nejstarší a na vrchu je rum nejmladší.

Koupit Božkov Republica Solera 0,7l 38%

Barva rumu má příjemný hluboký bronz, který přitahuje pohledy. Ve vůni cítit je kombinace vanilky a tmavého ovoce protkaná nádechem koření. Chuť je krásně bohatá s nádechem sladkosti a končí jemně s příjemným přetrvávajícím teplem.

Rum Božkov Republica Solera si můžete užít několika způsoby. Klidně jako samotný například s ledem, to je klasická volba, protože led pomáhá chuťovým tónům v rumu vyniknout, aniž by je přehlušil. Chcete-li ale svému drinku dodat trochu sladkosti, smíchejte Božkov Republica Solera s colou nebo zázvorovým pivem a získáte chutný a osvěžující drink na léto.

Božkov Republica Solera 0,7l 38% není jen skvělý na popíjení, ale také se výborně hodí k nejrůznějším pokrmům, takže je ideální volbou pro téměř všechny druhy příležitostí. Podávejte ho vedle sýrového prkénka pro zajímavý chuťový kontrast, nebo jej přidejte do kančího guláše a jiných slaných jídel, abyste dodali jemnou sladkost.

Bez ohledu na to, jak se jej rozhodnete pít, jedná se o lahodný rum, který se jistě stane hitem mezi rumovými milovníky. Tento jedinečný nápoj bohatý na jemné odstíny nabízí nádherný zážitek z pití.

Výrobce / značka: Stock , Božkov
Země: Dominikánská republika
Země lahvování: Česká Republika
Obsah alkoholu %: 38
Styl: Solera
Barva: Tmavě jantarová
Objem: 0.7 l