Hoegaarden Wheat Beer 0,33l 4,9%

Představujeme Vám Hoegaarden Wheat Beer 0,33l 4,9%, vynikající pšeničné pivo belgického typu vyráběné pivovarem Hoegaarden v Belgii. Pivo je vyrobeno z jedinečné směsi pšenice, ječmene a kořeněného koriandru, což mu dodává jedinečnou chuť, která je lehká a osvěžující.

Koupit Hoegaarden Wheat Beer 0,33l 4,9%

Pšeničné pivo Hoegaarden má světle zlatavou barvu s vůní pomerančů. Chuť je osvěžující a lehce nakyslá, je zde cítit chuť pomeranče, který postupně přechází ve chmel. Závěr je hladký, s nádechem koriandru a obilného sladu.

Hoegaarden Wheat Beer je skvělé pivo, které si můžete vychutnat buď jako samotné nebo jako přílohu k jídlu, dobře hodí k pokrmům, jako jsou saláty, ryby a kuřecí maso. Jeho lehká chuť a nízký obsah alkoholu, konkrétně 4,9% ABV, z něj dělá skvělou volbu pro ty, kteří hledají umírněnější pivo. Má příjemnou, osvěžující chuť a velmi snadno se pije, je tedy ideální volbu pro letní dny a teplé noci.

Celkově je Hoegaarden Wheat Beer skvělým příkladem pšeničného piva belgického typu. Jeho jedinečná chuť a vůně z něj činí skvělou přílohu k jídlu a umírněný ABV z něj činí ideální volbu pro ty, kteří hledají lehké, snadno pitelné pivo. Vychutnat si jej tak můžete po celý rok.

Výrobce / značka: Hoegaarden
Země: Belgie
Obsah alkoholu %: 4,9
Objem: 0.33 l
Barva piva: Světlé
Způsob kvašení piva: Svrchně
Pivní styl: Belgian Witbier