Anno Domini Prosecco Spumante Diamante DOC Brut BIO Vegan 0,7l 11%

Pokud hledáte jedinečné a chutné italské prosecco, pak je pro vás Anno Domini Prosecco Spumante Diamante DOC Brut BIO Vegan 0,7l 11% tím pravým vínem. Toto organické a veganské šumivé víno se vyrábí ve vinařství 47 Anno Domini v regionu Veneto v Itálii. Prosecco je vyrobeno z kombinace odrůd glera, chardonnay, pinot grigio a pinot blanc.

Koupit Anno Domini Prosecco Spumante Diamante DOC Brut BIO Vegan 0,7l 11%

 Míchá se tradiční metodou charmat a prochází dvěma samostatnými fermentačními procesy, první fermentace probíhá v nerezových nádobách při kontrolované teplotě, zatímco druhá fermentace probíhá v láhvi. Právě tento proces dává vínu jeho typický šumivý závěr.

Má slámově žlutou barvu s vůní a chutí hrušek, zeleného jablka a broskve. Nechybí ani náznak pomerančového květu a mandle, které dělají tento ročník výjimečným. Na patře je toto italské Prosecco lehké a bublinkové, s vláčnou a krémovou texturou.

Anno Domini Prosecco Spumante Diamante DOC Brut BIO Vegan 0,7l 11% je skvělou volbou pro ty, kteří hledají bio a veganské šumivé víno. Hodí se k rybám, bílému masu, salátům nebo grilované zelenině, což z něj činí všestranné víno pro mnoho různých příležitostí.

Nejenže skvěle chutná, skvěle také vypadá, lahev tohoto prosecca je broušená ve stylu diamantů! Rozhodně stojí za to ji vlastnit.

Výrobce / značka: 47 Anno Domini
Země: Itálie
Kraj: Veneto
Obsah alkoholu %: 11
Objem: 0.7 l
Bio: Ano
Druh vína: Brut
Barva vína: Bílá
Odrůda vína: Glera
Doporučená teplota podávání: 6 – 8 °C
Archivace: 0-3 roky