Magners Original Cider 0,33l 4,5%

Když se řekne cider, je dost pravděpodobné, že si hned vybavíte Magners Original Cider. Tento klasický cider je na trhu již desítky let a má k tomu dobrý důvod. Magners Original je totiž skutečný originál. Jedná se o cider s plným tělem vyrobený ze směsi 17 různých odrůd jablek, včetně některých odrůd z Britských ostrovů. Tato vyvážená směs jablek dodává Magners nezaměnitelnou hloubku a komplexnost s nádechem sladkosti. Pečlivě vytvořená receptura a jedinečná vyváženost z něj dělají oblíbený cider od roku 1935.

Koupit Magners Original Cider 0,33l 4,5%

Je to také skvělá volba pro ty, kteří hledají cider s nízkým obsahem alkoholu, má pouhých 4,5 % obj. (ABV), takže je ideální volbou pro ty, kteří hledají jablečný mošt na sezení. Je také lehký a osvěžující, takže je dokonalým doplňkem každého letního dne.

Pokud jde o chuť, Magners je hladký a ovocný. Ve vůni lze nalézt tóny křehkého jablka a jemných citrusů, zatímco patro přináší tóny kyselého jablka, nádech sladkosti a osvěžující suchý závěr. Jeho vyváženost a komplexnost z něj činí skvělou možnost pro popíjení, jistě potěší i ty nejnáročnější milovníky cideru.

Takže až budete mít příště náladu na cider, nehledejte nic jiného než Magners Original Cider 0,33l 4,5%.

Výrobce / značka: Magners
Země: Irsko
Obsah alkoholu %: 4,5
Objem: 0.33 l
Typ cideru: jablečný