Mandarine Napoléon 0,7l 38%

Jak už samotný název napovídá, tento nápoj má přeci jen něco společného se samotným Napoleonem Bonaparte, údajně jej použil při svádění herečky Madame Mars, a tak se nápoj proslavil.
Mandarine Napoléon je vynikající likér na bázi koňaku, který je založený na výluhu kůry mandarinek pěstovaných na Sicílii, obohacený o bylinné koření. Nachází se v něm například zelený a černý čaj z Číny a Srí Lanky, muškátový oříšek z Indonésie, skořice také ze Srí Lanky, hřebíček z Indie a andělika z Belgie. Za vším stojí Antoine Francois de Fourcroy, autor receptury.

Koupit Mandarine Napoléon 0,7l 38%

Výrazná chuť tohoto likéru je dána pečlivou směsí ingrediencí. Jsou zde cítit tóny samozřejmě mandarinkové kůry společně s dřevitou kořenitost a bohatým podtónem koňaku. V závěru, který dlouho přetrvává je také cítit muškátový oříšek, skořice nebo hřebíček. Chutě tohoto jedinečného koňaku se krásně rozvíjí v ústech.

Tento vynikající likér je ideálním doplňkem pro každou příležitost. Můžete si jej vychutnat jako hlavní přísadu ve svém oblíbeném míchaném drinku. Mandarine Napoléon také získal několik různých ocenění, které vyzdvihují mimořádnou chuť tohoto koňaku.

Abyste si ji vychutnali naplno, podávejte jej nejlépe ve vychlazené sklenici, díky níž koňak provoní celou místnost. Po nalití se uvolní plné a lahodné aroma Mandarine Napoléon, které spotřebiteli umožní vychutnat si jeho jedinečnou a vynikající chuť.

Mandarine Napoléon 0,7l 38% je jedinečný a vynikající likér na bázi koňaku, který ozvláštní každou příležitost. Díky své jedinečné kombinaci koňaku VSOP a esencí z mandarinek poskytne každému nezapomenutelný chuťový zážitek.

Koupit si jej můžete skrz tlačítko umístěné výše.

Výrobce / značka: Mandarine Napoleon
Země: Belgie
Destilerie: Biercee Distillery
Obsah alkoholu %: 38
Objem: 0.7 l
Chuť: Mandarin
Aroma: Mandarinka