Gautier VSOP 0,7l 40% GB

Ve světě koňaku vyniká svou vynikající kvalitou a nádherně jemnou chutí, řeč je o Gautier VSOP 0,7l 40% GB, který zraje v dubových sudech Limousin po dobu od minimálně čtyř do šesti let. Jedná se o směs, která je kombinací několika eaux-de-vie z oblastí Charente a Charente-Maritime ve Francii a je destilován na obsah alkoholu 40 % ABV.

Koupit Gautier VSOP 0,7l 40% GB

Koňak má jantarovou barvu. Vůně je intenzivní a lákavá, má jemné ořechové a kořenité tóny, stejně jako tóny dubu a sušeného ovoce a vanilky. Na patře je cítit sametová textura a jemná sladkost. Závěr je dlouhý a hladký, se směsí sušeného ovoce, koření a mandlí.

Nejlépe si Gautier VSOP 0,7l 40% GB vychutnáte čistý, s ledem nebo jako součást long drinku se sodou. Ať už si jej připravíte jakkoliv, vždy vyniknou všechny jeho osvěžující chutě.

Design lahve je jednoduchý a přesto elegantní, samotná lahev je poté vložena do dárkového boxu, tudíž jej můžete někomu věnovat, jistě potěší!

Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek z koňaku, s Gautier VSOP neuděláte chybu. Tento vynikající koňak jistě potěší i toho nejnáročnějšího znalce. Zvedněte tedy sklenku Gautier VSOP a vychutnejte si jeho komplexní a nádherné chutě

Výrobce / značka: Gautier
Země: Francie
Obsah alkoholu %: 40
Classification / Druh: VSOP
Objem: 0.7 l