Lazy Dodo Chronicles XO 0,7l 40% GB

Představujeme Vám horkou novinku s názvem Lazy Dodo Chronicles XO 0,7l 40% GB. Jedná se o směs rumů z ostrova Mauricius, které zrály minimálně 13 let v sudech z francouzského dubu, ex-koňaku a ex-bourbonu. Tento rum je směsicí těch nejlepších ročníků, což z něj dělá plný rum, který snadno vyčnívá z řady.

Koupit Lazy Dodo Chronicles XO 0,7l 40% GB

Lazy Dodo Chronicles XO má krásnou jantarovou barvu. Aroma je bohaté na citrusové, vanilkové, karamelové, kořeněné a dřevité tóny. Stejně tak v chuti můžete očekávat chuť sušeného tropického ovoce, vanilky a karamelu, která je sladěna s trochou dubu. Je tu také špetka koření, která Vás trochu nakopne. Chuť tohoto rumu je docela hladká a krémová na patře s přetrvávajícím a lehce nasládlým závěrem, takže si vychutnáte velmi příjemný doušek.

Design lahve je docela poutavý. Dodává se v nádobě o objemu 0,7 l s korkovou zátkou. Má také dva štítky na hrdle lahve, které dodávají velmi zajímavý vzhled. Velmi atraktivní na pohled.

Celkově je tento nápoj skvělou volbou pro ty, kteří chtějí hladký a chutný rum. Má spoustu zajímavých poznámek a chutí, díky kterým se odlišuje od ostatních. Je to rum, který si můžete vychutnat čistý nebo smíchaný v koktejlu. Tak proč to nezkusit?

Výrobce / značka: Lazy Dodo
Země: Mauricius
Destilerie: Grays
Obsah alkoholu %: 40
Classification / Druh: XO
Objem: 0.7 l