Matusalem Gran Reserva 15y 0,7l 40%

Pokud se poohlížíte po jemném a sofistikovaném rumu, Matusalem Gran Reserva 15y 0,7l 40% je perfektní volbou. Matusalem je značka rumu kubánského typu, která si s sebou nese dlouhou historii. Tomuto rumu se přezdívá “koňak mezi rumy”, pojďme se společně podívat, co za tím stojí.

Koupit Matusalem Gran Reserva 15y 0,7l 40%

Tento rum je destilovaný z kvalitní melasy z cukrové třtiny a poté zraje 15 let v malých dubových sudech. Tento proces zrání dává rumu jemnou, dřevitou chuť, která je vyvážena sladkými tóny vanilky a karamelu. Díky dubu získává rum také hladkou, krémovou texturu, a tak se velmi snadno pije.

Vůně je komplexní a lákavá s tóny sladkého karamelu, pečeného dubu, vanilky a švestek. Na patře je rum dokonale suchý, s nádechem koření. Sladký závěr přetrvává na jazyku.

Matusalem Gran Reserva si nejlépe vychutnáte s ledem. Může být také použit jako základ pro klasické rumové koktejly. Pokud hledáte něco trochu zvláštního, můžete to spárovat s některým z vašich oblíbených tropických plodů (například ananasem, mangem a kokosem) pro skutečně zvláštní chuťový zážitek.

Bez ohledu na to, jak si vychutnáte svůj Matusalem Gran Reserva 15y 0,7l 40%, můžete si být jisti, že do vaší sklenice přinese lahodnou a sofistikovanou chuť. Tento rum kubánského stylu je také ideální jako základ pro vaše oblíbené rumové koktejly. Pokud hledáte hladký, dubový rum vynikající kvality, dál již nehledejte, máme tu nic jiného než Matusalem Gran Reserva.

Výrobce / značka: Matusalem
Země: Dominikánská republika
Obsah alkoholu %: 40
Styl zrání: Tropické
Barva: Tmavě jantarová
Doba zrání: 15 let
Objem: 0.7 l