Pitú Cachaça 1l 38%

Pitú Cachaça 1l 38% je tradiční brazilský destilát vyrobený z fermentované šťávy z cukrové třtiny a destilovaný v měděných destilačních přístrojích za vzniku čirého, květinového a krémového destilátu. Značka Pitú Cachaça existuje již od roku 1800 a je jednou z nejprodávanějších a nejznámějších na světě.

Koupit Pitú Cachaca 1l 38%

Pokud jde o vůni a chuť, Pitú Cachaça je neuvěřitelně hladká a jemná lihovina. Ve vůni je cítit sladká cukrová třtina a trávy, s trochou koření a nádechem citrusů. Při usrkávání chuť cukrové třtiny ožije s máslovým pocitem v ústech. Závěr je spíše sladký s nádechem karamelu a pepře.

Díky nízkému ABV (38 %) a hladké a jemné chuti umožňuje ostatním ingrediencím, jako jsou limetky, cukr a někdy i soda, více proniknout, takže je naprosto ideální pro koktejly. Se správným výběrem ingrediencí lze vytvořit opravdu příjemný a snadno pitelný nápoj. Je skvělým základem pro všechny druhy koktejlů Caipirinha, výborně se hodí také do Mojita, Daiquiris a dalších oblíbených nápojů.

Celkově je Pitú Cachaça 1l 38% tradiční brazilský destilát, který nabízí jemnou a příjemnou chuť vhodnou k samotnému popíjení i jako součást koktejlů. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají lehký, ale přitom chutný destilát. 

Výrobce / značka: Pitu
Země lahvování: Brazílie
Země: Brazílie
Obsah alkoholu %: 38
Typ: Šťáva z cukrové třtiny
Styl zrání: Tropické
Styl: Blend, White
Barva: Průzračná
Objem: 1 l
Chuť: Cukrová třtina
Aroma: Cukrová třtina