Rum Rammstein No.6 Edition Port Cask Finish 0,7l 46% GB L.E.

Představujeme Vám novinku s názvem Rum Rammstein No.6 Edition Port Cask Finish 0,7l 46% GB L.E. Jedná se o limitovanou edici, kterou společnost Rammstein Distillery vyrábí ve spolupráci se společností Sazerac Company. Tato edice je výsledkem kombinace unikátní směsi rumů zrajících v tropickém prostředí až 12 let. Směs je poctivě destilovaná z cukrové třtiny a následně zraje v dubových sudech. Po uplynutí této doby je rum vypuštěn do sudů portského vína, které dávají rumu vynikající povrchovou úpravu.

Koupit Rum Rammstein No.6 Edition Port Cask Finish 0,7l 46% GB L.E.

Je to dokonalé spojení mezi Jamajkou a Guyanou. Díky kombinaci tradičního Pot Still Rum a klasického Column Still Rum je Rum Rammstein No.6 Edition Port Cask Finish vybaven bohatou chutí a jemnou vůní. Rum je červené barvy s tmavě červenou hlavou. Vůně má ovocné tóny pomerančů, rozinek a vanilkových tónů. Chuť je ovocná, s kořeněnými tóny muškátového oříšku, rozinek, dubových tónů, karamelu, vanilkového aroma. Dozrává v dlouhém a lahodném závěru.

Rum je zabalen do luxusní lahve 0,7l s obsahem alkoholu 46%. Tato lahev má černou etiketu, která vyzdvihuje červenou barvu a logo společnosti. Rum je ideální pro každou příležitost, ať už jste na plese, party nebo jen vychutnáváte večer s přáteli.

Vydáno bylo pouze 9 378 lahví, ulovte proto co nejdříve tu svou!

Výrobce / značka: Rammstein GbR
Obsah alkoholu %: 46
Styl zrání: Tropické
Zrání / typ sudu: Port Cask
Objem: 0.7 l
Limitovaná edice: Ano