SAMAI Oloroso Sherry Barrel 0,7l 62,9%

SAMAI Oloroso Sherry Barrel 0,7l 62,9% – skutečně jedinečný a luxusní rum. Tento prvotřídní produkt renomované palírny Samai v Kambodži se destiluje z melasy s Pot Still a poté zraje po dobu 3 let v Oloroso Sherry sudu. Většinou se v těchto sudech nechává rum pouze dozrát, ovšem v tomto případě SAMAI Oloroso Sherry Barrel v žádném jiném sudu předtím nebyl. Jde opravdu o nevšední zážitek.

Koupit SAMAI Oloroso Sherry Barrel 0,7l 62,9%

V tomto odstavci většinou popisujeme vůni a chuť konkrétní lihoviny, zde můžeme pouze říct ten fakt, že do výroby tohoto rumu se nijak nezasahovalo, a tak si jej můžete vychutnat přesně tak jak v Oloroso Sherry sudu sám dozrál.
Komplexní chuťový zážitek Vám ale slíbit můžeme!

Nakonec je rum stáčen na 62,9 % ABV, což zajišťuje robustní a velkolepý buket. Jedná se o skutečně speciální rum, perfektní doprovod ke zvláštním příležitostem.

Pokud tedy hledáte kvalitní a jedinečný rum, SAMAI Oloroso Sherry Barrel 0,7l 62,9% musíte vyzkoušet. Vyroben v krásné Kambodži, je to dokonalý způsob, jak zažít vášeň a řemeslo místních výrobců. Nalijte si tedy sklenici a vychutnejte si tohoto zvláštního ducha s vědomím, že zažíváte skutečně elegantní a vynikající produkt.

Jedná se o limitované vydání a existuje pouze 250 lahví, kupte si právě nyní tu svou!

Výrobce / značka: SAMAI
Země: Kambodža
Obsah alkoholu %: 62,9
Objem: 0.7 l