Staropramen 12° 6×0,5l 5% Plech

Pivo je na území České republiky nejkonzumovanějším alkoholickým nápojem. Pokud patříte mezi milovníky piva, určitě jste již vyzkoušeli spodně kvašené pivo Staropramen 12°. Tato značka je jedna z nejoblíbenějších představitelů českého pivního průmyslu. Už více než sto let dělá radost nejen českým milovníkům piva, získalo si také značnou popularitu po celém světě. Tento pšeničný ležák se vyznačuje svou klasickou chutí a nízkou hořkostí.

Koupit Staropramen 12° 6×0,5l 5% Plech

Staropramen 12°0,5l 5% je pivo, které se vyrábí z čisté vody, sladu, chmele a kvasnic. Díky tomu má jemnou, lehkou a sladkou chuť a jemné, mírně hořké aroma, světlou, jasnou barvu a měkkou pěnu.
Hodí k mnoha druhům jídla, zejména k drůbeží a rybám. Může se také servírovat se sýrem, salátem nebo bramborovou kaší. Staropramen 12°0,5l 5% je oblíbeným společníkem při grilování, díky plechovému balení si jej ale můžete vzít i na výlet, na to se skvěle hodí toto balení, které obsahuje rovnou 6 kusů plechovek.

Kromě toho je Staropramen vynikajícím nápojem na osvěžení, který vás ochladí v horkém dni, je díky své lehkosti vhodné i pro osoby, které nejsou příliš zvyklé na pivo.

Staropramen 12°0,5l 5% Plech je zkrátka skvělou volbou pro milovníky piva, kteří hledají lehkou a svěží chuť bez přehnaného množství hořkosti. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, doporučujeme vám tento ležák, nejlépe si jej vychutnáte, pokud bude správně vychlazené.

Určitě toho nebudete litovat!

Výrobce / značka: Staropramen
Země: Česká republika
Obsah alkoholu %: 5
Objem: 0.5 l
Počet ks v balení: 6
Lahev: Plech
Barva piva: Světlé
Způsob kvašení piva: Spodně
Pivní styl: Ležák (lager)
Stupňovitost piva: 12 °