Amaethon 0,7l 46%

Amaethon je luxusní francouzská whisky, která vznikla již v roce 1878 v malém městečku ve francouzském regionu Charente. Tradiční francouzská whisky Amaethon je vyrobena z nejkvalitnějších surovin, přičemž surovinou číslo jedna je jemné obilí. Destilát je vyráběn v malých množstvích a jeho chuť je výjimečná.

Koupit Amaethon 0,7l 46%

Podle francouzské tradice whisky je Amaethon vyrobený z jedinečného a kvalitního ječmene, který byl pěstován ve Francii a dozrál ve dřevě. Díky tomu je whisky čistá a vyvážená s příchutí dřeva a koření. Dochutí ji kouř a jemná sladkost. Při pití z ní zažijete komplexní chuť, která je nezaměnitelná.
Amaethon je skvělou volbou pro přípravu koktejlů, které jsou oblíbené po celém světě. Vytváří jedinečné kombinace s dalšími ingrediencemi, které mohou zvýšit její chuť a aroma. Je také ideální volbou pro přípravu tradičních francouzských koktejlů jako například Sazerac nebo Champagne Cocktail.

Francie pěstuje a destiluje ječmen od doby Galů, čímž vytváří skutečnou francouzskou tradici whisky, výsledkem je tato whisky.
A zajímavost na závěr, v keltské mytologii je Amaethon bohem zemědělství, byl tedy Bohem úrody starých Galů.

Koupit si ji lze skrz kliknutí na výše uvedený odkaz.

Výrobce / značka: Amaethon
Země: Francie
Obsah alkoholu %: 46
Typ: Single Cask
Objem: 0.7 l