A.H.Riise Non Plus Ultra Very Rare 0,7l 42%

Podle staré legendy pochází latinský výraz Non Plus Ultra z římské mytologie. Heraklovy sloupy, které byly postaveny v blízkosti Gibraltarského průlivu, označují hranici konce světa. Ve volném překladu Non Plus Ultra znamená „Nejlepší“ nebo „Ne, po tomto“. Rum A.H.Riise Non Plus Ultra Very Rare si toto jméno vypůjčuje právě z toho důvodu, že se jedná o rum, jaký jste nikdy předtím neměli a že lepší už nenajdete.
Palírna bývalého lékárníka A.H. Riise se nachází na ostrově Svatého Tomáše, americkém panenském ostrově v Karibiku. Pouze nejlepší a nejstarší rumy z jeho zásob se používají k výrobě tohoto rumu. Master Distiller osobně zajišťuje vysokou kvalitu. Ročně se vyrobí pouze 3000 lahví.

Koupit A.H.Riise Non Plus Ultra Very Rare 0,7l 42%

Používání starých sudů vyžaduje celoživotní znalosti v umění míchání. Staré sudy používané pro řadu Non Plus Ultra se spalují déle než obvykle, což znamená, že směs může proniknout hlouběji do dřeva, které nikdy předtím nebylo v kontaktu s alkoholem. Pečlivě vybraný rum v kombinaci s těmito vyzrálými a vynikajícími designovými sudy je tajemstvím jeho jedinečné chuti.

Tento rum má pěknou tmavou mahagonovou barvu, s elegantním buketem a tóny melasy, dubu, tabáku a pomeranče. Jeho chuť je jedinečným zážitkem, s velmi bohatou, dlouhou a ovocnou chutí s tóny cedrového dřeva, vanilky, karamelu, sherry, cukru muscovado a pomerančové kůry.

Nic není ponecháno náhodě, a už vůbec ne požitek, který zažijete, když ochutnáte chuť A.H.Riise Non Plus Ultra Very Rare. To je opravdu světová třída.

Výrobce / značka: A.H.Riise
Země: Svatý Tomáš
Země lahvování: St.Thomas
Obsah alkoholu %: 42
Styl zrání: Tropické
Typ: Melasa, Španělský
Barva: Tmavě mahagonová
Styl: Golden, Blend
Zrání / typ sudu: Americký dub
Objem: 0.7 l
Chuť: Karamel, Pomeranč, Vanilka, Koření, Sherry, Dub
Aroma: Pomeranč, Melasa, Tabák, Dub