Santiago De Cuba Extra Anejo 12y 0,7l 40%

Představujeme Vám čerstvou novinku, rum Extra Anejo 12y destilovaný podle kubánské tradice, přináší nádhernou jantarovou barvu. Santiago de Cuba, jak název napovídá, pochází ze sluncem zalité Kuby. Právě zde v jemném kubánském klimatu bylo Extra Anejo skladováno po dobu 12 let v dubových sudech.
Santiago de Cuba Extra Anejo vyrábí společnost Corporacion Cuba Ron. Oblast, kde se Santiago de Cuba destiluje se nachází mezi San Antoniem a San Ricardem. Tato továrna považována za nejstarší v zemi byla založena v roce 1862 je součástí národní kultury. Proto jsou rumoví mistři a dělníci v továrnách přímo z regionu.

Koupit Santiago De Cuba Extra Anejo 12y 0,7l 40%

Jak jsme již zmínili, barva rumu je jantarová. Vůně je jemná s tóny medu, jsou zde ale cítit také sladké tóny karamelu, které jsou v nose velmi harmonické. Na patře je cítit plná chuť tmavé čokolády, vanilky, kořeněných tónů, a zralého ovoce. Závěr je dlouhý, ale přesto jemný a vyvážený s nasládlým závěrem.

Vůně Extra Anejo 12y se nejlépe rozvine, když je rum při pokojové teplotě, proto Vám doporučujeme si vychutnat tento unikát ze Santiaga de Cuba společně s dobrými přáteli v pohodlí svého domova.

Výrobce / značka: Santiago de Cuba
Obsah alkoholu %: 40
Doba zrání: 12 let
Objem: 0.7 l