Bombay Sapphire Premier Cru Murcian Lemon 0,7l 47%

Představujeme Vám Bombay Sapphire Premier Cru, prvotřídní gin v typicky modré láhvi pocházející z Murcie ve Španělsku. Je vyroben podle unikátní receptury z roku 1764. Jeho sofistikovaný proces destilace a originální složení vybraných ingrediencí dělají z Bombay Sapphire něco naprosto výjimečného. Oba faktory ubírají na dominanci typické jalovcové chuti a zjemňují jinak intenzivní aroma. Gin neobsahuje žádné umělé příchutě ani esence, což je také jedním z tajemství typické chuti Bombay Sapphire Premier Cru. Všechny rostlinné látky byly pečlivě vybrány a očekává se, že budou certifikovány jako udržitelné.

Koupit Bombay Sapphire Premier Cru Murcian Lemon 0,7l 47%

Srdcem ginu jsou citrusové plody z Murcie, které dozrávají na středomořském slunci a po sklizní dozrávají znovu během zimních měsíců. Ručně sbírané ovoce se loupe, až když je nejzralejší, což zaručuje intenzivní chuť.
Vůně je jemná, svěží, jsou zde cítit citrony, sladké pomeranče a mandarinky. Chuť je lehce hořkosladká, ale přesto krásně vyvážená a silná po citrusových tónech. Závěr je dlouhotrvající, krémový a svěží. 

Bombay Sapphire Premier Cru Murcian Lemon znamená absolutní špičkovou kvalitu, pokud jde o ingredience, řemeslné zpracování, udržitelné získávání zdrojů a chuť. Je ideální pro ty, kteří si chtějí vychutnat jeho unikátní chuť nebo pro ty, kteří chtějí vylepšit své domácí koktejly. Na zdraví!

Výrobce / značka: Bombay
Země: Velká Británie
Obsah alkoholu %: 47
Objem: 0.7 l
Aroma: Citrusy
Chuť: Citrusy