Armagnac Delord 1993 0,7l 40% Dřevěný box

Jedná se o typ francouzského brandy, který pochází z oblasti Armagnac v jihozápadní Francii. Armaňak je destilován z jemně kvašeného a fermentovaného hroznového vína. Získaná látka se destiluje ve speciálních destilačních nádobách a to dvakrát. Po destilaci se brandy uchovává v dubových sudech a to po dobu až 25 let, aby se zajistila jeho kvalita a stárnutí. Armagnac Delord 1993 0,7l 40% je brandy z roku 1993, jak sám napovídá název. Tato lahůdka je vyrobena předními brandy výrobci Armagnac Delord, kteří mají více než stoletou tradici.

Koupit Armagnac Delord 1993 0,7l 40% Dřevěný box

Tento armaňak má tmavě zlatavou barvu s výrazným zářivým odleskem. Aroma je příjemné a sladce kořeněné s tóny kouře, sušených meruněk a vanilky. Chuť je silná, dlouhá a vyvážená s tóny sladkého koření, skořice a sušených meruněk. Závěr je plný a delší s tóny vanilky a koření.

Patří mezi skvělé a silné destiláty, které je vhodné podávat po večeři. Hodí se ale také ke konkrétnímu jídlu, jako je steak, jídlo z pečeného masa nebo jídlo s nádechem koření. Skvěle by se také hodil k čokoládovým dezertům.

Díky dárkové krabici v podobě dřevěného boxu může být Armagnac Delord 1993 0,7l 40% skvělým dárkem nebo dekorativním předmětem pro každého lihovinového milovníka. Tento dřevěný box je opravdu krásný způsob, jak tento lahodný destilát uchovávat.

Výrobce / značka: Delord
Země: Francie
Obsah alkoholu %: 40
Rok výroby: 1993
Objem: 0.7 l