Ballantine‘s 12y 1l 40% GB

Pokud jde o whisky, jednou z nejikoničtějších značek na současném trhu je Ballantine’s. S dědictvím sahajícím přes dvě století zpět je jednou z nejuznávanějších whisky dostupných po celém světě. Od roku 1827, kdy společnost George Ballantine založil, soustavně vyrábí kvalitní whisky z více než 40 pečlivě vybraných sladů a obilovin, které následně zrají v dubových sudech po dobu minimálně 12 let. Výsledkem je hladký a ovocný nápoj, který jistě potěší i ty nejnáročnější milovníky whisky.

Koupit Ballantine‘s 12y 1l 40% GB

Pokud jde o degustaci, Ballantine’s 12y 1l 40% GB má komplexní a příjemně jemnou vůni, která obsahuje aroma květin, tmavého ovoce a vanilky. Paleta je robustní, přesto krásně vyvážená, s tóny sladkého medu a dubu. Závěr je hladký a přetrvávající a pěkně veškeré pocity, které z této whisky budete mít, zabalí.

Celkově je Ballantine’s 12y 1l 40% GB speciální whisky, kterou prostě musíte zažít, abyste ji skutečně ocenili. Chcete-li z této luxusní whisky vytěžit maximum, doporučujeme ji upíjet čistou, pokud máte dostatek odvahy, přihoďte kostku nebo dvě ledu, abyste ještě více zvýraznili jeho chutě a vůně. Pro ty, kteří preferují klasičtější prezentaci, je tato whisky také ideální. Bez ohledu na to, jak si tento nápoj vychutnáte, Ballantine’s 12y 1l 40% GB je určitě zážitek, na který hned tak nezapomenete.

Výrobce / značka: Ballantine’s
Země: Skotsko
Obsah alkoholu %: 40
Typ: Blended
Doba zrání: 12 let
Objem: 1 l