Guinness Stout Draught 0,44l 4,2% Plech

Pojďme se podívat na Guinness Draught 0,44l 4,2% Plech, klasické irské stout pivo, které se údajně vaří od konce 18. století. Jedná se o temně hnědý, suchý stout, který se vyrábí ze sladu a chmele s praženým ječmenem a charakteristickou složkou, kvasinkami. Je vařený s kombinací dusíku a oxidu uhličitého, díky čemuž má dokonale krémovou texturu.

Koupit Guinness Stout Draught 0,44l 4,2% Plech

Díky dlouhému procesu fermentace je chuť často popisována jako jedinečná. Je smetanově jemná, s tóny karamelové kávy a sladu, která je vyvážená hořkostí chmele. Díky svému krémově lehkému povrchu se skvěle hodí k pokrmům, jako je grilované maso a ryby, a je proto oblíbenou volbou pro grilování a jiná setkání.
Právě kvůli technologii, která napodobuje stejný proces, který probíhá u pípy si můžete vychutnat svůj stout ve skvělé kondici kdykoliv a kdekoliv.

Guinness Draught 0,44l 4,2% Plech je kromě skvělé chuti také známý pro své zdraví prospěšné účinky. Má nízký obsah sacharidů a kalorií a vysoký obsah antioxidantů, což může pomoci snížit riziko různých onemocnění, jako je rakovina a srdeční choroby. Údajně také pomáhá zlepšit trávení a snížit stres.

Ať už tedy hledáte pivo, které si vychutnáte samotné nebo k jídlu, určitě vás uspokojí.

Výrobce / značka: Guinness
Země: Irsko
Obsah alkoholu %: 4,2
Objem: 0.44 l
Lahev: Plech
Barva piva: Tmavé
Způsob kvašení piva: Svrchně
Pivní styl: Stout