Beefeater Gin 1l 40%

Beefeater Gin je bezpochyby jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších ginů, vyrábí se z nejlepších surovin výhradně v Londýně. Název Beefeater je také historický termín, který se označuje strážce britských monarchů, kteří stojí před Tower of London. Jelikož je jeho historie opravu dlouhá, není zcela zřejmý jeho pravý původ. Jedno je ale jisté, kořeny původní receptury sahají až do 60. let 19. století. V současné době se Beefeater Gin vyrábí v destilerii v Kenningtonu v Londýně.

Koupit Beefeater Gin 1l 40%

Proces výroby začíná tím, že se do destilátu přidávají jemně nasekané byliny a koření, jako je zázvor, citronová kůra, koriandr, fenykl a anýz. Ty se těsně před destilací dalších 24 hodin macerují, aby vydaly maximum svých chutí a vůní. Následně se filtruje a míchá s čerstvou vodou, aby se dosáhlo konečného alkoholického stupně.

Beefeater Gin má nezaměnitelnou chuť a intenzivní a svěží aroma z čerstvě nařezaných bylin, konkrétně obsahuje devět různých bylin, včetně borůvky, koriandru, citronové kůry, anýzu, kardamomu, fenyklu, koriandru, skořice a černého pepře. Beefeater Gin je vyráběn se 40 % alkoholu, což mu dává silnou, ale přesto sladkou a harmonickou chuť. Tento gin je vyroben z přírodních surovin a má velmi sladkou a harmonickou chuť.

Beefeater Gin je vynikající gin s nezaměnitelnou chutí, který vám přinese skvělé chvíle a jedinečné zážitky. Má charakteristickou hořkou chuť, kterou dodávají byliny a koření, střední aroma a čistou chuť, která je díky destilaci z obilí intenzivnější než u mnoha jiných ginů. Díky charakteristické chuti se výborně hodí k vytváření koktejlů, jako je Martini, Negroni, Tom Collins nesmíme opomenout ani klasický Gin & Tonic.

Ochutnejte sami, nebudete litovat.

Výrobce / značka: Beefeater
Země: Velká Británie
Obsah alkoholu %: 40
Objem: 1 l