Malfy Gin Rosa 0,7l 41%

Malfy Gin Rosa je vyráběn v lihovaru Torino Distillery v italské provincii Moncalieri u Turína. Jedná se o lihovar s dlouhou historií výroby lihovin, vín i likérů. Rodina Vergnano jej koupila v roce 1992 a od té doby úspěšně rozšířila výrobu a distribuci, která byla spuštěna ve Velké Británii v roce 2016. Název „Rosa“ v italštině znamená „růžový“, gin obsahuje sicilskou růžovou grapefruitovou kůru a rebarborový destilát, který se přidává až po destilaci, aby se dosáhlo konzistentního růžového odstínu.

Koupit Malfy Gin Rosa 0,7l 41%

Gin se pyšní také svou etiketou, která je zdobena zlatými odstíny, naopak modrá barva na etiketě symbolizuje středomoří. Korková zátka je vyrobena z italského dubu. Velmi elegantní design, nemyslíte?

Jeho chuť se opírá o starodávnou italskou tradici přípravy. Nejvýznamnějšími surovinami jsou italský jalovec, růžové grapefruity z Amalfi ze Sicílie a rebarbora, tyto přísady bezpochyby při ochutnávce poznáte, zbytek receptury je ale tajný. Směs se destiluje v měděných kotlích za použití metody tradičního pálení zvané „bain-marie“. Tento způsob zaručuje nádhernou chuť, kterou Malfy Gin Rosa nabízí.

Malfy Gin Rosa je jedinečným italským ginem vyrobeným z citrusů z italského pobřeží, jedinečná a specifická směs je doplněna o přírodní bylinky, které dodávají směsi jedinečnou vůni a chuť. Malfy Gin Rosa je skvělý nápoj pro ty, kteří hledají něco jiného než klasické ginové nápoje. Netřeba zmiňovat, že je také skvělou volbou pro přípravu koktejlů.

Výrobce / značka: Malfy
Země: Itálie
Obsah alkoholu %: 41
Objem: 0.7 l
Chuť: Pink Grapefruit