Blue Mauritius Gold 15y 0,7l 40%

Blue Mauritius Gold je směsí nejjemnějších mauricijských vůní. Jemné tóny červeného tropického ovoce a pražených ořechů činí z tohoto rumu vynikající a neobvyklý objev krásného ostrova. Jedná se o luxusní melasový rum, který je destilovaný na 95% obsahu alkoholu. Melasa zraje celých 36 hodin před destilací. Bílý alkohol se poté z 95% redukuje na 60% a míchá ještě před tím, než je vložen do sudů po portském víně, díky kterým má výsledný rum krásnou bronzově hnědou barvu a chuť je přirozená a eliminuje hořkost.

Koupit Blue Mauritius Gold 15y 0,7l 40%

Proces trvá méně než jeden rok. Je důležité si uvědomit, že macerace, míchání a zpracování se provádí v malých množstvích, aby byly minimální rozdíly mezi sériovými výrobami. V průběhu času můžete najít malé usazeniny, což je výsledek zpracování pomocí studené filtrace, aby se zabránilo filtraci malých mikronů. Nepoužívá se žádná homogenizace ani jiné chemické procesy, aby byl produkt co nejpřirozenější.

Poté se finální vzácná tekutina nalije do lahví z mohutného francouzského skla a uzavře se dřevěnou zátkou s průhlednou pečetí. Kožený náhrdelník slouží k absorpci posledních kapek každé porce, udržuje láhev čistou a prodlužuje lahodnou vůni. Ručně lepené etikety vedou tento produkt k úplné dokonalosti, co myslíte?

Vůně má tóny dřevin, kůže, sušeného ovoce, červeného tropického ovoce, pražených oříšků, skořice a kokosu. Na patře je rum velice jemný a sametově hebký s chutí hroznů, karamelu, vanilky a exotického ovoce.

Blue Mauritius Gold 15y 0,7l 40% si můžete vychutnat přímo s ledem nebo bez něj!

Výrobce / značka: Blue Mauritius
Země: Mauricius
Země lahvování: Mauricius
Obsah alkoholu %: 40
Styl zrání: Tropické
Typ: Melasa, Španělský
Barva: Bronzová
Styl: Golden, Blend
Doba zrání: 15 let
Zrání / typ sudu: Port Cask
Objem: 0.7 l
Aroma: Kokos, Skořice, Exotické ovoce
Chuť: Karamel, Kokos, Vanilka, Exotické ovoce