Brugal 1888 Gran Reserva 0,7l 40%

Představujeme Vám luxusní rum z Dominikánské republiky, který vytváří dokonalou harmonii mezi tradicí a moderním vývojem. Tato exkluzivní značka je vyrobená z nejlepších surovin, včetně karibského rumu z Dominikánské republiky, a je velmi oblíbená mezi milovníky rumu po celém světě. Firmu založil Don Andres Brugal v roce 1888, nyní je tato společnost v rodinném vlastnictví rodiny Brugal a to již po čtyři generace.

Koupit Brugal 1888 Gran Reserva 0,7l 40%

Brugal 1888 Gran Reserva je 0,7l 40% vyroben ze směsi nejkvalitnějších dominikánských melasových rumů, které jsou ponořeny do amerických dubových sudů po bourbonu a poté do evropských sudů po sherry. Poté během čtyř let směs dozrává a vyvíjí své unikátní aroma a chuť.
Rum má příjemnou, vyváženou a přesto svěží vůni, která se skládá z ovocných tónů, lehkou vůní dřeva, karamelu, rozinek a vanilky. Chuť je plná a sladká s tóny hnědého cukru, vanilky a datlí, závěr je dlouhý s lehkou hořkou příchutí.

Tento rum je ideální pro ty, kteří hledají luxusní lahev s vynikající chutí a jistě potěší každého rumového milovníka, ať už si ho vychutnáte pouze s ledem nebo jako součást koktejlů jako je Cuba Libre, nebo do tradičního míchaného drinku Rum Sour, také jej můžete využít při pečení, je to zcela na Vás.

Pokud hledáte ideální rum pro Vaši koktejlovou párty, Brugal 1888 Gran Reserva je tou správnou volbou. Tento rum je skvělým dárkem pro milovníky rumu, a jeho jedinečná chuť a vůně přinesou do jakéhokoli koktejlu skutečný luxus.

Výrobce / značka: Brugal
Země lahvování: Dominikánská republika
Země: Dominikánská republika
Destilerie: Brugal Rum Distillery
Způsob destilace: Column still
Obsah alkoholu %: 40
Styl zrání: Tropické
Typ: Melasa, Španělský
Barva: Tmavě jantarová
Styl: Golden, Blend
Doba zrání: 6 – 12 let
Zrání / typ sudu: Bourbon, Sherry Cask
Objem: 0.7 l
Chuť: Káva, Vanilka, Datle, Citrusy, Rozinky
Aroma: Citrusy, Káva, Broskev, Rozinky