Martell VSOP 0,7l 40%

Martell VSOP je jedním z nejpopulárnějších brandy na trhu. Název VSOP je odvozen ze spojení slov „very superior old pale“ a jeho výroba sahá až do 18. století, konkrétně je jeho jedinečný a starodávný koncept destilace znám již od roku 1715. Tento koncept je založen na míchání jemných destilátů z celého regionu Charente ve Francii, které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších odrůd hroznů. Kombinací jemných odrůd hroznů a starých zrnek vzniká jedinečná směs, která se následně míchá s kořením, které vytváří jeho typickou chuť.

Koupit Martell VSOP 0,7l 40%

Destilace se provádí v tradičních alambicích, neboli destilačních nádržích z mědi, které pocházejí z oblasti Charente a jsou známé jako „Charentais Alambics“. Ty dodávají tomuto koňaku jedinečnou jemnost a vynikající, charakteristickou chuť, díky které je tak oblíbený. Martell VSOP se vyrábí z více než 20 jemných destilátů, které jsou míchány podle tajné receptury. Každý destilát zraje v dubových sudech po dobu nejméně 4 let. Konečný produkt má bohatou chuť, která je pozoruhodně elegantní a vyvážená.

Vůně Martell VSOP je velmi výrazná a bohatá. Je to směs koření, vanilky, sušeného ovoce a medu. Při ochutnání můžete očekávat sladkou chuť s nádechem vanilky a koření. Ideální je pro události, jako jsou narozeniny, večírky nebo jiné příležitosti. Může se skvěle kombinovat s dalšími alkoholickými nápoji nebo se používat pro koktejly a další nápoje. Jeho vynikající chuť bude imponovat jak zkušeným milovníkem brandy, tak i začátečníkům.

Pokud hledáte kvalitní brandy, která se může pochlubit jedinečnou chutí a dokonalou vyvážeností, pak je Martell VSOP skvělou volbou.

Výrobce / značka: Martell
Země: Francie
Kraj: Borderies
Obsah alkoholu %: 40
Classification / Druh: VSOP
Objem: 0.7 l