Bulleit Frontier Bourbon Whiskey 0,7l 45%

Představujeme Vám Bulleit Frontier Bourbon Whiskey, lahev která je oblíbená mezi barmany po celém světě především díky vysokému obsahu žita. Tuto whiskey vytvořil Tom Bulleit, který se inspiroval receptem, který před více než 150 lety sestavil jeho prapradědeček Augustus Bulleit. Setkává se zde vápencová pramenitá voda z Kentucky a vypálené sudy z amerického dubu, které dávají této whiskey veškerou barvu a část její chuti. V těchto sudech whiskey zraje minimálně šest let. Jeho obzvláště vysoký obsah žita mu dává silný, kořeněný charakter s nezaměnitelně hladkým, čistým závěrem. Konkrétně se skládá z 68 % kukuřice, 28 % žita a 4 % sladového ječmene.

Koupit Bulleit Frontier Bourbon Whiskey 0,7l 45%

Při prvním ochutnání této whiskey ucítíte příjemnou a hřejivou chuť. Jeho vůně je směsí sladké vanilky, skořice karamelu a teplých dřevitých tónů, chuť je lehce nasládlá a kouřová s tóny pražených oříšků a koření. Závěr tohoto znamenitého bourbonu je středně dlouhý, hřejivý s lehkým dozníváním dubu a koření.

Bulleit Frontier Bourbon Whiskey 0,7l 45% je skvělou volbou pro popíjení s přáteli, je ale také skvělým doplňkem klasických koktejlů, jako je Manhattan a Old Fashioned. Whiskey se také dobře hodí k různým jídlům. Vyzkoušejte ji například se steakem, vepřovým masem nebo grilovaným kuřecím masem pro jedinečný a chutný zážitek z jídla.

Je to hladká whisky s chutí, která jistě potěší i ty nejnáročnější znalce whiskey.

Na zdraví!

Výrobce / značka: Bulleit
Země: USA
Kraj: Kentucky
Obsah alkoholu %: 45
Objem: 0.7 l