Monkey 47 Gin Barrel Cut 0,5l 47% GB

Tento gin se destiluje v oblasti Schwarzwald, neboli Černém lese v Německu. Pojdme se blíže tento gin představit. „47“ v názvu pochází jak ze 47 rostlin, které byly použity ve výrobě tohoto ginu, tak ze 47% alkoholu. Na druhé straně zde máme prvek opice, neboli Monkey, ten odkazuje na příběh Montgomeryho Collinse, velitele britského letectva, který po válce pomohl obnovit berlínskou zoo, včetně sponzorování opice jménem Max, která je také vyobrazena na etiketě této lahve. Později se přestěhoval do severní oblasti Černého lesa, kde si otevřel venkovský penzion s názvem Divoká opice, ve kterém svůj vlastní gin podával.

Koupit Monkey 47 Gin Barrel Cut 0,5l 47% GB

Tento gin zraje v lehce opečených sudech vyrobených ze vzácného morušového dřeva. Jedná se o suchý gin s hlubokým ale přesto komplexním charakterem, který má jemně sladké ovocné tóny s neuvěřitelně suchým okrajem na patře. Je zde cítit ovocné aroma, bobule jalovce, bylinky a koření.

Monkey 47 Barrel Cut 0,5l 47% GB zaujme jedinečnými dřevěnými tóny a elegantní sladkostí. Jedná se o velmi kvalitní gin, který nemá chybu, z jeho chuti budete nadšeni. Vzhledem k vysokému obsahu alkoholu je ideální volbou pro vytváření tradičních koktejlu, s tímto ginem si můžete například vychutnat lahodný Gin & Tonic.

Výrobce / značka: Monkey 47 , Black Forest Distillers
Země: Německo
Obsah alkoholu %: 47
Objem: 0.5 l