Hendrick’s Gin Original 0,7l 41,4%

Hendrick’s Gin, destilovaný a lahvovaný ve Skotsku, jedná se o prémiový nápoj s přísadami mírně odlišnými než je v původní receptuře. Za vším stojí Master Distiller Lesley Gracie. Tento gin pochází z malé skotské přímořské vesnice Girvan. Vyrábí se z jedenácti různých bylin a to v malých dávkách, aby se zachovala svěžest a autentičnost.

Koupit Hendrick’s Gin Original 0,7l 41,4%

Jedná se o jemný a komplexní gin, který je vyroben z klasických bylinných surovin, jako je například jalovec nebo koriandr, jedinečnou přísadou jsou ale okvětní lístky růží a okurka. Den před destilací se všechny byliny se smíchají v lihovarnickém kotli s čistou přírodní obilnou šťávou a nechají se zde namočené až do zahájení samotného destilačního procesu. Čas kdy jsou byliny namáčeny je přesně stanoven, každý doušek ingrediencí Hendrick’s musí mít stejnou chuť. Po ukončení destilačního procesu a kontrole kvality a konzistence se přidá konečný destilát z růže a okurkové esence. A právě to přináší do klasické ginové chuti něco zcela nového a jedinečného.

Hendrick’s Gin Original je vložen do karamelově hnědé, staromódní lahve, která naznačuje lékařský původ ginu. Je ideální pro začátečníky, kteří hledají jemný a komplexní gin. Je to ale také skvělý základ pro širokou škálu koktejlů.

Výrobce / značka: Hendrick’s
Země: Skotsko
Obsah alkoholu %: 41,4
Objem: 0.7 l