Captain Morgan Original Spiced Gold 1l 35%

Kapitán Morgan Original Spiced Gold je unikátní směs koření a bylin, která dodává této lihovině nezaměnitelnou chuť. Je to jeden z nejoblíbenějších nápojů na světě, oblíben je díky svému smyslnému a unikátnímu aroma. Tento rumový likér je vyroben z destilátu z nejkvalitnějších ingrediencí, tou je cukrová třtina s přidáním směsi koření a bylin. Tuto směs tvoří vanilka, skořice, kardamom, hřebíček, koriandr a další. Před lahvováním zraje ve spálených dubových sudech po bourbonu.

Koupit Captain Morgan Original Spiced Gold 1l 35%

Tento rum má intenzivní, sytou chuť, která je sladká a plná koření. Jeho aroma je silné a příjemné a obsahuje sladké a kouřové tóny. Má jemnou a příjemnou chuť s elegantními dlouhotrvajícím závěrem.

Kapitán Morgan Original Spiced Gold je oblíbeným alkoholickým nápojem, který se servíruje v čisté podobě nebo s ledem. Je to skvělá volba na večírky a oslavy. Můžete ho také přidat do koktejlů, například do koktejlu Mojito nebo Long Island Iced Tea. Kapitán Morgan se vyrábí v mnoha zemích po celém světě a je snadno dostupný.

Zajímavostí je, že Kapitán Morgan byl skutečný člověk, žil v 17. století na Jamajce. Jeho život byl velmi pestrý a zábavný, se svou posádkou zažíval spoustu dobrodružství a přesně takový je i tento nápoj.

Ochutnejte jej nyní!

Výrobce / značka: Captain Morgan
Země lahvování: Jamajka
Země: Jamajka
Způsob destilace: Column still
Obsah alkoholu %: 35
Typ: Melasa, Anglický
Styl zrání: Tropické
Styl: Golden, Spiced
Barva: Zlatá
Zrání / typ sudu: Bourbon
Objem: 1 l
Chuť: Vanilka, Koření
Aroma: Vanilka, Koření, Bylinky, Dřevo