Cointreau pomerančový likér 0,7l 40%

Cointreau pomerančový likér je jedním z nejoblíbenějších zástupců křišťálově čistých alkoholů, k čemuž přispívá jeho skutečná kvalita, 150leté dědictví a skutečnost, že jej najdete téměř v každém baru. Vytvořili jej v roce 1849 v Angers ve Francii Adolphe Cointreau a jeho bratr Edouard-Jan. Tajný rodinný recept se předával z generace na generaci, zatímco nápoj zůstal jedinečný a nezměněný.
Právě jeho jedinečnost spočívá v tom, že je vyroben ze směsi sladké a hořké pomerančové kůry, tím vznikl dramaticky nový typ alkoholu. Obvykle totiž tradiční likéry ztrácejí svou chuť když stojí v lahvích.

Koupit Cointreau pomerančový likér 0,7l 40%

Likér je k dispozici v několika různých verzí, jako je 0,7l 40% nebo 1l 40%. Jedná se o oblíbený alkoholický nápoj, který je obvykle konzumován samostatně nebo například se zmrzlinou. Dokonale si jej vychutnáte s jakýmkoliv dezertem, hodí se také k pečené kachně či kuřeti. Tento likér je také často používán pro přípravu koktejlů a je oblíbeným nápojem při oslavách. Jeho mírně sladká až ovocná chuť je skvělou volbou pro každou příležitost.

Nesmíme opomenout, že se stal nejoceňovanějším likérem na světě, získal více než 300 ocenění. Za ochutnání bezpochyby stojí!

Výrobce / značka: Cointreau
Země: Francie
Obsah alkoholu %: 40
Objem: 0.7 l
Chuť: Kardamon, Muškátový oříšek, Pomeranč