El Clásico Elixír 0,5l 30%

Jedná se o blend kvalitních rumů z Dominikánské republiky, Trinidadu a Barbadosu. El Clásico Elixír je destilován z unikátní směsi obilovin, bylinek a koření, což mu dává jedinečný charakter. Tento kořeněný, lehce nasládlý rumový likér je výsledkem zrání v sudech po bourbonu, díky kterým má neodolatelnou vůni doutníků, vanilky, skořice, kardamomu a chuť karamelu, skořice, muškátového oříšku a dalších sladkých chutí. Směs je destilována na obsah alkoholu 30 %, což znamená, že se jedná o velmi jemný a osvěžující nápoj, ideální k vychutnání kdykoli během dne.

Koupit El Clásico Elixír 0,5l 30%

Díky své jedinečné chuti a nízkému obsahu alkoholu se El Clásico Elixír stal jedním z nejoceňovanějších lihovin. Tento nápoj si můžete vychutnat teplý i studený a lze jej pít samostatně nebo v koktejlu, jako je například tradiční gin s tonikem.

Clásico Elixír je velmi všestranný nápoj, vychutnat si jej můžete při jakékoliv příležitosti, ať už na večírku, schůzce s přáteli nebo prostě jen k relaxaci po dni v práci. Tento nápoj je navíc nabízen v 0,5 litrovém balení, díky čemuž je ideální pro sdílení s rodinou a přáteli.

Výrobce / značka: El Clásico
Země: Barbados, Dominikánská republika, Trinidad
Způsob destilace: Pot Still, Column Still
Obsah alkoholu %: 30
Styl zrání: Tropické
Typ: Blended, Melasa
Barva: Zlatá
Styl: Elixir
Zrání / typ sudu: Bourbon, Americký dub
Objem: 0.5 l
Aroma: Skořice, Vanilka, Koření
Chuť: Kardamon, Skořice, Vanilka, Koření