Rhum J.M Blanc Jardin Macouba 0,7l 53,4%

Rhum J.M Blanc Jardin Macouba je francouzský bílý rum, který je vyráběn na Martiniku. Je to jeden z nejstarších a nejslavnějších rumů východního Karibiku. Tato legendární značka byla založena v roce 1775 a je vyrobena z místní suroviny, tou je poctivá cukrová třtina. Ta je rozdrcena v mlýnech méně než hodinu po sklizni, tato specifičnost zaručuje získání obzvláště čerstvé třtinové šťávy bohaté na vůně. J.M je jedním z mála lihovarů na Martiniku, který používá pramenitou vodu pro výrobu svých rumů. Tato čistá a na minerály bohatá voda pochází z Mount Pelee a přispívá ke kvalitě rumů značky J.M Rhum. Destilace zemědělských rumů byla vždy prováděna ve dvou tradičních měděných sloupcích, kreolského typu. Rum poté zraje ve spálených dubových sudech po dobu 4 až 5 let.

Koupit Rhum J.M Blanc Jardin Macouba 0,7l 53,4%

Rhum J.M Blanc Jardin Macouba má nádhernou světle zlatou barvu a aroma po tropickém ovoce, bílém máku, lískových oříšcích a vanilce. Jeho chuť je sladká a ovocná s tóny čerstvého ananasu, mango a pomeranče. Je to velmi jemný a harmonický rum s příjemnou hořkostí a dlouhou a sladkou dochutí.

Tento rum je skvělý pro přípravu koktejlů, ale také k degustaci. Nejlépe se hodí k čokoládovým dezertům nebo k ovocným salátům.

Rhum J.M Blanc Jardin Macouba je k dostání v lahvích o objemu 0,7 litru s obsahem alkoholu 53,4%. Je to skvělý a chutný rum, který přináší zážitek z tropického ostrova Martinik a jistě zaujme i svým krásným provedením.

Výrobce / značka: Rhum JM
Země: Martinik
Obsah alkoholu %: 53,4
Objem: 0.7 l