Dimple Golden Selection 0,7l 40%

Ach, skotská whisky. Tento ikonický nápoj těší pijáky po staletí a má k tomu dobrý důvod. Jemná, kouřová chuť si vysloužila své místo jako jeden z nejoblíbenějších nápojů na trhu.
A my Vám dnes představíme Dimple Golden Selection 0,7L 40%. Jedná se o skotskou whisky, vyrobenou z více než třiceti druhů sladových a obilných whisky, které zrály 15 let a následně se smíchají a vytváří tak rafinovanou a komplexní chuť. V závislosti na Vašich preferencích si whisky můžete vychutnat čistou či s ledem, nebo jako součást nějakého koktejlu.

Koupit Dimple Golden Selection 0,7l 40%

Po nalití do sklenice Vás Dimple Golden Selection uvítá sladkou a kouřovou vůní. Má aroma mandlí, ořechů a kávy, které poskytují dráždivou vůni, která vás jistě naláká. Již od prvního doušku vás ohromí plná chuť whisky. Zralé tóny manga a jemné koření tančí na špičce vašeho jazyka, zatímco náznaky medu a dubu přetrvávají ještě dlouho po polknutí. Závěr přetrvává v ústech, zanechává nádech ovoce a jemnou kouřivost.

Celkově je Dimple Golden Selection 0,7L 40% vynikající volbou. Jedinečná chuť a hladký závěr z jej činí oblíbeným mezi znalci. Až budete příště hledat klasickou whisky, určitě tuto láhev vyzkoušejte.

Výrobce / značka: Dimple , John Haig & Co
Země: Skotsko
Obsah alkoholu %: 40
Typ: Blended
Barva: Tmavě jantarová
Objem: 0.7 l