Malibu Cocktail Pina Colada 0,25l 5%

Novinka! Malibu Cocktail Pina Colada, lahodný předem namíchaný osvěžující koktejl značky Malibu, známé karibské společnosti na výrobu rumu. Tento nápoj vyčnívá z davu svou jedinečnou směsí chutí kokosu a ananasu. Podává se v praktické 0,25 l plechové láhvi s 5 % alkoholu. Díky velikosti láhve si můžete vzít Malibu Pina Colada s sebou, ať jste kdekoli. Je lahodným doplňkem každé party či perfektním osvěžujícím nápojem k popíjení v horkém letním dni.

Koupit Malibu Cocktail Pina Colada 0,25l 5%

Chuťový profil tohoto nápoje je perfektní kombinací sladké a kyselé. Vůně tropického ananasu s kokosovými tóny vyplňuje nos a hladká, krémová textura pokrývá patro. V závěru zůstává v ústech náznak slavného karibského rumu Malibu.

Malibu Pina Colada je také skvělou volbou pro mixologii. Smíchejte jej se šumivou limonádou či pomerančovým džusem pro sladkokyselé zpestření klasického koktejlu. Nebo to zkuste na způsob jedinečného Cuba Libre, se sodovou vodou a kapkou limetkové šťávy.

Bez ohledu na to, jak si jej vychutnáte, Malibu Cocktail Pina Colada jistě uspokojí Vaši žízeň. Díky kombinaci chutí kokosu a ananasu je to lahodný způsob, jak si vychutnat karibského ducha Malibu.

Tak na zdraví!

Výrobce / značka: Malibu
Obsah alkoholu %: 5
Objem: 0.25 l