Toso Fiorelli Twenties Zero Tropical 0,75l 0%

Toso Fiorelli Twenties Zero Tropical 0,75l 0%, nejlepší způsob, jak si vychutnat italské šumivé víno, ve kterém není ani kapka alkoholu. Již jsme Vám jedno takové víno představovali, nyní jsme tu s touto novinkou. Tato uklidňující a příjemná chuť vytvořená s ovocnými a květinovými vůněmi je ideální pro odpočinek po dlouhém dni, skvěle se hodí na zahradní oslavy, pikniky či čas strávený u bazénu, zejména během horkých letních dní.

Koupit Toso Fiorelli Twenties Zero Tropical 0,75l 0%

Jedná se o lehký a svěží nápoj, navržený na počest kultury 20. let a obsahuje vůni, hrušek, citrusů a květů pro skutečně tropický nádech. Každý doušek s jemnou a sofistikovanou chutí začíná čerstvě zralým tropickým ovocem, po kterém následuje medová sladkost, zakončená vyváženou kyselinkou. Jinými slovy, tento drink si najde místo na každé trendy akci.

Toso Fiorelli Twenties Zero Tropical 0,75l 0% je navíc nízkokalorický nápoj, tedy bez přidaného cukru, vytvořený z perlivé přírodní vody a přírodních příchutí Latinské Ameriky. Po vytvoření rovnováhy mezi kyselými, sladkými a hořkými složkami je perfektní volbou pro každého milovníka vína. Skvěle se hodí ke grilovaným rybám, krevetám nebo talíři s čerstvým ovocem. V kombinaci s dobrou konverzací toto víno předčí veškerá Vaše očekávání.

Popadněte láhev a vychutnejte si kreativní příchutě Toso Fiorelli Twenties Zero Tropical 0,75l 0%. Je to vynikající alternativa, pokud hledáte noc bez kocoviny a bez kompromitování Vaší radosti či zážitku.

Tak si jej užijte!

Výrobce / značka: Toso , Fiorelli
Země: Itálie
Obsah alkoholu %: 0
Objem: 0.75 l
Nealko: Ano
Doporučená teplota podávání: 8 – 10 °C
Archivace: 0-3 roky